fbpx

Фармаконагляд. Як спростити роботу?

16.03.2021

Чи замислювались ви коли-небудь про значення слова “спрощувати”?

Це про зменшення кількості роботи?

 

Ми в OtiPharm Data Pro, довго шукали відповідь на питання як зробити роботу експерта з фармаконагляду, QPPV, медичного директора легкою, не зловживаючи при цьому надмірним спрощенням.

 

І ми знайшли рішення: забрати рутину та виділити лише важливе.

 

Саме монотонна, стереотипна робота найбільше викликає відчуття втоми та нудьги.

 

В нашій роботі, ми зосередились на тих аспектах фармаконагляду, які займають багато часу та часто повторюються:

– Пошук препарату, інструкції, звіту в різних папках і документах;

– Регулярний пошук в літературі про побічні ефекти препарату та завантаження даних;

– Необхідність фізично відправляти паперові звіти регулятору;

– Необхідність контролювати, чи внесли та зберегли підлеглі або колеги дані про препарати;

– Необхідність відсіювати багато нерелевантної інформації в процесі пошуку.

Наш спеціаліст має експертність, розуміється на тонкощах і особливостях процедури фармаконагляду, прагне працювати за рахунок свого інтелекту, а не виконувати механічну роботу. Саме для нього ми створили цифрову платформу з фармаконагляду. Завдяки їй робота спеціаліста перетворюється на цікаву експертну та інтелектуальну діяльність.

Що експерти цінують в нас понад усе?

По-перше, зручний інтерфейс.

Все важливе під рукою, зайва інформація не відволікає. Всі кроки з пошуку і підтягування інформації про препарат прораховані, спрощені, відточені.

 

 

По-друге, не потрібно чекати, поки експерт буде за робочим місцем, щоб вирішити термінову задачу чи проблему. Доступ до інформації про препарат, інструкцій, побічних реакцій, тощо доступний 24/7 з різних гаджетів, зокрема з телефону.

 

 

По-третє, не потрібно сортувати «сміттєву інформацію».

Автоматизований літературний пошук дозволяє відібрати тільки валідні джерела інформації, відсортувати їх за препаратом, і датою, після чого автоматично загрузить в систему.

 

 

По-четверте, немає щоденної необхідності довго створювати звіти, а потім шукати зручний спосіб відправити їх регулятору. Цифрова платформа OtiPharm Data Pro включає в себе вбудовані шаблони документів в форматі excel, які легко заповнювати та  відправити регулятору шляхом електронного обміну, натиснувши декілька клавіш на комп’ютері.

 

По-п’яте, кожен розуміє, що робить і не хвилюється за спотворення чи несанкціоновану зміну даних в системі, адже платформа OtiPharm Data Pro використовує технологію «цифровий слід», яка фіксує всі зміни системи та ідентифікує користувача який їх зробив.

Ми можемо перераховувати і шосте і сьоме. Але боїмось не встигнути за змінами, доповненнями і оновленнями нашої системи, яка змінюється щодня, стараннями наших розробників та наших клієнтів, бо найкращі ідеї по вдосконаленню ми отримуємо саме від них.

 

Сподіваємось скоро почнемо втілювати і ваші ідеї та пропозиції.

 

 

Переходьте за посиланням https://bit.ly/3rWRWlv  та замовляйте більш детальну інформацію про можливості платформи, що стануть вам у пригоді.